arrow
arrow
Read more
arrow
Read more
arrow

Producent folii z doświadczeniem

Nasza firma z siedzibą w województwie mazowieckim od wielu lat produkuje folię różnego rodzaju. Dysponujemy nowoczesnym, specjalistycznym parkiem maszynowym, który umożliwia nam stały rozwój. Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów oraz rynku, dlatego stale poszerzamy naszą ofertę. Priorytetem firmy jest produkcja folii zgodnie z zapotrzebowaniem klientom. Wyróżnia nas profesjonalizm, terminowość i dokładność. Każdy proces produkcji folii jest monitorowany, dzięki czemu możemy zapewnić wysoką jakość proponowanych produktów. Działamy zgodnie z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, zachęcamy do zapoznania się z zakładką ofertową oraz do kontaktu z firmą. Jesteśmy do dyspozycji klientów i oferujemy im profesjonalne doradztwo. Zapraszamy do stałej współpracy!

Offer

Firma FOL-PLAST jest doświadczonym producentem opakowań foliowych. Na rynku działamy od przeszło trzech dekad. Produkujemy zarówno surowiec, jak i wiele różnych opakowań, dla których folia jest materiałem wyjściowym. Naszą działalność prowadzimy w taki sposób, aby była możliwie najmniej inwazyjna dla środowiska naturalnego. W związku z tym granulat niezbędny do produkcji pozyskujemy również w drodze przetworzenia odpadów foliowych. Dzięki temu oszczędzamy na zakupie surowca. W efekcie możemy oferować klientom produkty w atrakcyjnych cenach.

PRODUCENT WORKÓW NA ŚMIECI ORAZ FOLII

Jesteśmy producentem worków na śmieci oraz folii używanej w przemyśle, gospodarstwach domowych, a także w pakowaniu i magazynowaniu towarów. Produkowany przez nas asortyment trafia nie tylko do setek przetwórców oraz szeroko pojętego sektora przemysłowego, ale też do tysięcy polskich rodzin. Trudno wyobrazić sobie choćby codzienne prace porządkowe i zabiegi higieniczne bez wsparcia w postaci niezawodnych worków na śmieci. Oferujemy szeroki wybór toreb na odpady. Worki dostępne w naszym asortymencie zróżnicowane są po względem pojemności, wytrzymałości surowca, koloru oraz ewentualnych nadruków. To jednak zaledwie mała część oferowanych przez nas produktów.

PRODUCENT OPAKOWAN FOLIOWYCH

FOL-PLAST to również producent opakowań foliowych, służących do zabezpieczania żywności. Dbamy o to, by produkowane przez nas opakowania spełniały najwyższe normy bezpieczeństwa. Tworzywo, z którego produkujemy worki na żywność, nie wchodzi w reakcje chemiczne z pakowanym towarem. Nie wydziela także zapachu, który mógłby wpłynąć na naturalny aromat żywności. Produkujemy worki na żywność, które świetnie chronią przechowywany w nich towar, jednocześnie nie zmieniając jego walorów, by wspomnieć oryginalny aromat, konsystencję, czy kolor.

FIRMA Z RODZINNĄ TRADYCJĄ

Jesteśmy rodzinną firmą, która swoje działania opiera na tradycji, wartościach przyjacielskich, współpracy międzypokoleniowej i zaufaniu. W branży działamy od 1987 roku. Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez lata pracy i znajomości rynku, wypracowaliśmy metody, które pozwalają na efektywne gospodarowanie czasem produkcji. Zatrudniamy zaufanych i wykwalifikowanych pracowników, którzy swoją wiedzą wspierają cały proces wytwarzania towarów. Nieustannie podnosimy jakość wykonywanych usług poprzez wykorzystywanie nowoczesnych sprzętów. Używamy maszyn, które wspomagają proces produkcji i przyczyniają się do jeszcze sprawniejszego wytwarzania opakowań foliowych.

PRODUCENT FOLII Z POLSKICH MATERIAŁÓW

W naszych działaniach kierujemy się współpracą z polskimi dostawcami półproduktów, potrzebnych do wytworzenia produktów z folii, w tym worków na śmieci, reklamówek i opakowań. Doceniamy krajowe marki i firmy zorientowane na długofalową współpracę. Działamy etycznie i sprawnie. Zawsze dotrzymujemy terminów określonych w umowach. Zależy nam na tym, by zarówno kontrahenci zewnętrzni, jak i nasi bezpośredni klienci darzyli nas pełnym zaufaniem. Uważamy, że długoterminowa współpraca przynosi korzyści obu stronom. Jako producent opakowań foliowych realizujemy zlecenia dla małych i dużych firm. Nasze produkty foliowe sprawdzają się w wielu branżach. Są dostosowane zarówno do użytku hurtowego, jak i prywatnego.

INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIA

Część oferowanych przez nas usług realizujemy na indywidualne zamówienie. Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim jesteśmy w stanie wyprodukować hurtową liczbę opakowań i toreb foliowych. Podejmując się dużych zleceń zawsze wyznaczamy realne terminy realizacji. Informujemy klientów, jak długo będzie trwał proces wytwarzania produktów. W razie pilnych zamówień jesteśmy w stanie dostosować się do naglących terminów. Oferujemy usługę nadruków fleksograficznych. Sposób ten pozwala na stworzenie bardzo szczegółowych grafik, które będą wyróżniać się na opakowaniach foliowych. Możemy umieścić na torbach dowolny napis lub logo. Wykonujemy nadruki o różnych kolorach, wielkościach i kształtach. Dzięki tej usłudze mogą Państwo wzmocnić identyfikację wizualną oferowanych usług oraz poprawić widoczność oferowanych produktów.

EKOLOGICZNE PODEJŚCIE W PRODUKJI FOLII

Zdajemy sobie sprawę z wpływu użytkowania opakowań foliowych na środowisko naturalne. Wiemy, jednak, że w wielu branżach opakowania foliowe są niezastąpione. W związku z tym postanowiliśmy znaleźć rozwiązania, które w jak najmniej inwazyjny sposób wpływają na środowisko. Wykorzystujemy trwałe materiały, które pozwalają na wielokrotne używanie torebek foliowych. Dbamy także o to, by w czasie wytwarzania produktów generować jak najmniej odpadów. Jesteśmy firmą, która stale poszukuje nowych rozwiązań – również tych związanych z ekologicznym podejściem do produkcji folii. Wykorzystujemy recykling produktów. Zachęcamy do kontaktu i współpracy osoby prywatne oraz firmy, które poszukują sprawdzonych i wytrzymałych rozwiązań w produkcji folii. Gwarantujemy rzetelne podejście do każdego klienta oraz przyjazną współpracę.

About us

We operate in the film packaging industry

FOL-PLAST Zawadka Sp. z o.o. Sp. k.

Pilawa 08-440, Al. Wyzwolenia 2A

Enlarge map
zoom