Producent folii i folii polietylenowych w Markach

Folie i folie polietylenowe w województwie mazowieckim

Firma Fol-Plast jest członkiem Polskiego Związku Przetwórców Tworzyw Sztucznych. W jaki sposób wpływa to na działalność firmy i na realizowane w niej projekty?


Polski Związek Przetwórców Tworzyw Sztucznych wcześniej działał jako Stowarzyszenie, od 2009 roku funkcjonuje zaś jako Związek Pracodawców. Przynależność do takiego związku nie tylko w pewnym stopniu zobowiązuje, ale także i daje firmom wiele dodatkowych korzyści. Organizacja ta prowadzi działalność w wielu aspektach, między innymi:


  • - działalność informacyjną – członkowie Związku są na bieżąco informowani o zmianach prawnych (polskich i europejskich), nowościach technologicznych, nowych wytycznych i regulacjach dotyczących produkcji. Związek pełni też funkcję edukacyjną, organizując konferencje i szkolenia oraz promując wiedzę na temat tworzyw sztucznych, zarówno wśród producentów folii, jak i w społeczeństwie. Działa w ten sposób na rzecz kształtowania pozytywnego wizerunku tych surowców.


  • - działalność konsultacyjną – współpraca zarówno z rządem polskim w kwestii kształtowania przepisów prawnych związanych branżą tworzyw sztucznych, jak i z European Plastics Converters w zakresie prawa europejskiego.


  • - działalność pro-ekologiczną – zwłaszcza w zakresie informowania o tym, jak tworzywa sztuczne wpływają na środowisko, jak postępować z nimi po zużyciu (promowanie segregacji śmieci i recyklingu) i jakie zasady obowiązują procentów wyrobów z tworzyw sztucznych.


Marki – producent folii, który trzyma się zasad!


Przynależność do tej organizacji nakłada na producentów folii i folii polietylenowych szereg obowiązków i regulacji, do których muszą się stosować w swojej działalności produkcyjnej. Dzięki temu konsumenci mogą być pewni, że produkty, które zakupują od danego producenta, spełniają pewne standardy i są godne ich zaufania.


Cel tej organizacji to nie tylko dbanie o jakość produktów i o fair-play na rynku tworzyw sztucznych, ale także wspieranie działalności producentów – pomoc w rozwoju ich działalności, wsparcie marketingowe, przekazywanie ofert handlowych itd. Dzięki takiej wielokierunkowej współpracy wewnątrz branży, producent folii i folii polietylenowych ma większe możliwości rozwoju, a w związku z tym także i większe możliwości zaspokajania potrzeb klientów.


Nasza korzyść to korzyść konsumentów


Z członkostwa w PZPTS czerpiemy zatem wiele korzyści, a jednocześnie możemy je przekładać na jakość naszych produktów i usług, dzięki czemu są one bardziej atrakcyjne i doceniane przez klientów. Ich zadowolenie jest dla nas priorytetem, bo utwierdza nas w przekonaniu, że nasza działalność ma znaczenie. Dobra opinia klientów i coraz większe zainteresowanie naszymi wyrobami wpływa też oczywiście na nasz rozwój, umożliwia nam osiągnięcie sukcesu na rynku i wyróżnienie się na tle innych producentów.


Zachęcamy do kontaktu z nami – nie tylko w granicach miejscowości Marki, ale całego województwa mazowieckiego. Zamówienia realizujemy także dla klientów z pozostałych części Polski. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

FOL-PLAST Zawadka Sp. z o.o. Sp. k.

Pilawa 08-440, Al. Wyzwolenia 2A

Powiększ mapę
zoom