Worki na śmieci i opakowania antystatyczne w Bielawie

Worki na śmieci a zapach w domu

W to, by nasz dom był zadbany, czysty, pachnący, wygodny dla mieszkańców i atrakcyjny dla gości, dbamy każdego dnia. Sprzątamy, ozdabiamy, dekorujemy. Kupujemy nowe urządzenia, akcesoria, dekoracje, szukamy sposobów na umilenie i ułatwienie sobie życia, inwestujemy w odświeżacze powietrza, ciekawe oświetlenie... Można tak wymieniać jeszcze długo. Niekiedy jednak nasze starania idą na marne – gdy wchodząc do mieszkania od wejścia czujemy... nieprzyjemny zapach.


Brzydki zapach – niechciany gość w naszym domu


Sprawa wydaje się prosta – gdzieś w naszej kuchni lub łazience znajduje się niewyczyszczona przestrzeń lub nieusunięte odpady, którymi trzeba się zająć. Jednak kiedy już wymyliśmy każdy centymetr, wyrzuciliśmy wszystkie śmieci i obejrzeliśmy przestrzeń wokół nas niemal pod lupą, a nieprzyjemny zapach nadal się unosi, problem zaczyna być poważny.


Bardzo często nieprzyjemny zapach unosi się z kosza na śmieci – nawet jeśli nie zapominamy o jego regularnym myciu. A przyczyną jest... nieodpowiedni dobór worków na śmieci. Jak to możliwe? Otóż worki, które są niewystarczająco szczelne lub mało wytrzymałe, mogą przepuszczać resztki do wnętrza pojemnika. Niekiedy można zauważyć, że z worka, po wyjęciu go z kosza, po prostu kapie. Dobry worek na śmieci nie powinien przepuszczać żadnej cieczy. W wyniku tego "kapania" cały pojemnik zaczyna przesiąkać nieprzyjemnym zapachem, który bardzo ciężko jest usunąć.


Rozwiązań jest kilka:

  • - dezynfekcja kosza silnymi środkami chemicznymi (czy jednak pojemnik nie zacznie wtedy pachnieć właśnie chemią?);

  • - zakupienie specjalnych granulek zapachowych i umieszczanie ich w koszu na śmieci;

  • - kupno nowego kosza i zastąpienie nim starego.


Niezależnie od tego, na które z tych rozwiązań się zdecydujemy, musimy też przemyśleć wybór używanych przez nas worków na śmieci. Jeśli nadal będziemy korzystać z tych nieszczelnych i rwących się, problem prędzej czy później powróci.


Bielawa – worki na śmieci, opakowania antystatyczne, wyroby foliowe. Tylko najwyższa jakość!


Najwyższa jakość – oto w co warto inwestować. Czy mowa o gospodarstwie domowym, czy o instytucji publicznej, czy też o dużym przedsiębiorstwie. W każdym z tych miejsc wykorzystywane są produkty foliowe rożnego rodzaju. Kiedy dobieramy je na swój użytek, powinniśmy przeanalizować, które ich cechy są dla nas najbardziej znaczące – rozmiary, kształt, kolor? Są to jednak kwestie drugorzędne, gdyż na pierwszym miejscu zawsze powinna być jakość.


Jeśli szukasz wyrobów foliowych w okolicach Bielawy, skontaktuj się z nami. Produkty, które oferujemy, z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Produkujemy torby foliowe, worki na śmieci, opakowania antystatyczne i wiele innych wyrobów foliowych na potrzeby firm, instytucji i osób prywatnych. Jeśli nie znajdziesz w naszej ofercie tego, co Cię interesuje, nic straconego! Oferujemy także produkcję na zamówienie – zgodnie z parametrami, które nam podasz. Zapraszamy do kontaktu!

FOL-PLAST Zawadka Sp. z o.o. Sp. k.

Pilawa 08-440, Al. Wyzwolenia 2A

Powiększ mapę
zoom