Producent folii i folii polietylenowych w Kłodzku

Folie do użytku w różnych branżach

Przemysł, budownictwo, rolnictwo, gospodarstwa domowe, instytucje publiczne – rożnego rodzaju wyroby foliowe obecne są we wszystkich miejscach i dziedzinach życia. Funkcjonowanie bez ich udziału byłoby niezwykle utrudnione, a współczesne społeczeństwo dąży przecież w zupełnie przeciwnym kierunku – w kierunku wygody, udogodnień, ułatwień i możliwie najwyższego komfortu życia. Wyroby foliowe zdecydowanie wpływają na poprawę jakości życia każdego z nas. W jaki sposób? O tym oraz o najpopularniejszych formach zastosowania folii piszemy poniżej.


Folia w życiu codziennym


Używamy jej zarówno do ochrony i przechowywania żywności, jak i do pakowania różnorodnych produktów (także zakupów) czy chociażby do gromadzenia i przechowywania odpadów. Ciężko byłoby nam zastąpić ją innymi wyrobami – papierowymi, szklanymi czy plastikowymi. Dlaczego? Dlatego, że jest niezwykle wygodna w użyciu, elastyczna, uniwersalna i praktyczna, a przy tym jest produktem trwałym, szczelnym i gwarantującym odpowiednią ochronę wszystkim umieszczonym w niej produktom.


Folia w przemyśle


Jest w dużych ilościach wykorzystywana w formie opakowań – zarówno w branży spożywczej, jak i chemicznej, kosmetycznej czy elektronicznej. Produkty umieszczone w opakowaniach foliowych są skutecznie chronione przed działaniem warunków zewnętrznych, a także przed mechanicznym uszkodzeniem. Używa się jej także w transporcie – zarówno w przesyłkach kurierskich i pocztowych (tu największą popularnością cieszy się folia bąbelkowa), jak i w transporcie towarów przeznaczonych do sprzedaży w sklepach czy do przechowywania w magazynach.


Folia w budownictwie


W tej dziedzinie pełni ona funkcję głównie ochronną. Ma za zadanie chronić materiały budowlane oczekujące na użycie, a także ochraniać elementy powstałych już konstrukcji. Wykorzystywana jest też jako warstwa ochronna podczas remontów czy procesów związanych z aranżacją mieszkań. Folie polietylenowe mogą mieć różną grubość oraz rozmiary, w zależności od potrzeb, dlatego też wykorzystują je firmy budowlane realizujące większe projekty, jak i budowlańcy zajmujący się nawet niewielkimi przebudowami czy naprawami.


Zaufany producent folii – Kłodzko i okolice


Jeśli posiadasz firmę i potrzebujesz dowolnych produktów foliowych do realizacji jej zadań, z pewnością poszukujesz producenta, któremu będziesz mógł zaufać. Prowadzisz działalność w okolicach Kłodzka? Świetnie się składa, ponieważ realizujemy zamówienia również w tej okolicy. Oferujemy różnego rodzaju produkty – folie polietylenowe, worki na śmieci, torby i woreczki foliowe... Wymiary i inne parametry produktów możesz sprecyzować, kontaktując się z naszym przedstawicielem. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego wszystkich zainteresowanych współpracą – jesteśmy otwarci na propozycje, sami też chętnie zaproponujemy dogodne formy współpracy. Zapraszamy!

FOL-PLAST Zawadka Sp. z o.o. Sp. k.

Pilawa 08-440, Al. Wyzwolenia 2A

Powiększ mapę
zoom