Producent folii i folii polietylenowych w Nowej Rudzie

Folia do pakowania produktów o różnych rozmiarach

W naszym ostatnim artykule opisaliśmy kilka wyrobów foliowych, które produkujemy w ramach naszej działalności. Wspomnieliśmy między innymi o workach na śmieci, opakowaniach antystatycznych wykorzystywanych w branży elektronicznej i kilku innych propozycjach. Dzisiaj jednak przyjmiemy odwrotną strategię – zamiast wymieniać zalety poszczególnych wyrobów, opiszemy zalety folii w ogóle.


Folia to jeden z najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych do pakowania – zarówno w przypadku towarów wielkogabarytowych, jak i małej wielkości produktów, np. spożywczych. Co wpływa na jej popularność i uniwersalność? Oto najważniejsze zalety folii:


  1. 1. Jest to produkt bardzo wytrzymały. Poziom wytrzymałości zależy oczywiście od parametrów konkretnego wyrobu (np. od grubości folii, jej podatności na rozciąganie itd.). Jednym z najbardziej wytrzymałych wyrobów jest folia stretch, którą można z powodzeniem wykorzystywać do pakowania i transportowania nawet bardzo ciężkich towarów (np. cegieł czy desek) lub produktów o nieregularnych kształtach.

  2. 2. Jest przezroczysta. Dzięki temu dużo łatwiej można zidentyfikować umieszczony wewnątrz folii towar. Ma to znaczenie zwłaszcza podczas zakupów – przezroczyste opakowanie sprawia, że możemy zobaczyć, co jest w środku i zdecydować, czy chcemy daną rzecz kupić. Przezroczystość ułatwia też stałe kontrolowanie stanu towarów podczas ich transportu.

  3. 3. Jest elastyczna i można ją dostosować do rozmiaru towaru. W folie zapakujemy zarówno kilka plasterków sera, jak i partię kostki brukowej, która zostanie potem umieszczona na palecie. Wystarczy dobrać odpowiedni rozmiar rolki.

  4. 4. Skutecznie chroni przed zabrudzeniem, wilgocią i innymi szkodliwymi czynnikami. Jest szczelna, a przy tym odporna na uszkodzenia, zatem można powierzyć jej nawet te bardziej delikatne przedmioty czy też żywność.


Producent folii, który wierzy w swój produkt


Jesteśmy zwolennikami folii nie dlatego, że ją produkujemy i na niej zarabiamy. Jest wręcz odwrotnie – zdecydowaliśmy się na produkowanie folii dlatego, że dostrzegamy jej zalety i wiemy, jak bardzo jest potrzebna współczesnym przedsiębiorcom, a także wszystkim osobom prywatnym, które także korzystają z niej każdego dnia w swoich domach. Zdecydowaliśmy się na produkcję folii, by uzyskać szansę stworzenia biznesu ambitnego, pożytecznego, nowoczesnego i opłacalnego. I uważamy, że udało nam się taki stworzyć, dlatego dokładamy starań, by stale go udoskonalać i osiągać coraz większe sukcesy na rynku.


Nowa Ruda – produkty z folii i folii polietylenowych, które spełnią Twoje potrzeby


Jeśli jesteś mieszkańcem Nowej Rudy lub okolic, możesz zamówić produkty foliowe w naszej firmie. Gwarantujemy, że zrobimy wszystko, by spełniały Twoje oczekiwania i być mógł dzięki nim na własnej skórze odczuć i potwierdzić wszystkie opisane powyżej zalety folii. Zapraszamy do współpracy!

FOL-PLAST Zawadka Sp. z o.o. Sp. k.

Pilawa 08-440, Al. Wyzwolenia 2A

Powiększ mapę
zoom