Producent folii i folii polietylenowych w Lubaniu

Folia i wyroby foliowe w województwie mazowieckim

Jesteśmy Fol-Plast - jesteśmy producentem folii polietylenowych i oferujemy swoje produkty między innymi na teranie Lubania. Chcielibyśmy przedstawić dzisiaj małą charakterystykę naszej działalności, a zrobimy to, rozbijając na części pierwsze temat tego artykułu. Sami jesteśmy ciekawi efektu tych rozważań. A więc...


Producent...


Co to znaczy być producentem? 


Odpowiedź na to pytanie wydaje się być banalna – być producentem to znaczy produkować różne wyroby. Jednak pojecie to okazuje się znacznie szersze w praktyce, niż wydaje się być w teorii. Produkcja to tylko jeden z elementów naszej działalności. Role producenta są bowiem następujące:


  • - analizowanie rynku i jego potrzeb,

  • - projektowanie wyrobów, które mają trafić na rynek,

  • - zaopatrywanie się w surowce i maszyny służące do ich przetwarzania,

  • - przeprowadzanie procesów technologicznych prowadzących do powstania określonych produktów,

  • - pakowanie, zabezpieczanie i magazynowanie powstałych produktów,

  • - przyjmowanie zindywidualizowanych zamówień i ich realizacja,

  • - prowadzenie działań marketingowych mających na celu promowanie firmy i jej oferty.


Zadań mamy zatem całe mnóstwo. W ich sprawnej realizacji pomaga nam odpowiedni system zarządzania, natomiast dowodem na to, że się on sprawdza, jest wydajne funkcjonowanie naszej firmy.


... folii i folii polietylenowych...


Pod tymi pojęciami także kryje się dużo więcej, niż z pozoru się wydaje. Nie chodzi tylko o folię w czystej postaci – umieszczonej na rolkach o określonej szerokości lub dostępnej w formie osłon o określonych wymiarach. Chodzi także o różnorodne produkty foliowe, takie jak np. woreczki śniadaniowe, worki na śmieci, torby foliowe i inne. Możemy zaproponować nasze własne parametry tych produktów lub też dostosować produkcję do oczekiwań klienta. Wystarczy przedstawić nam swoje oczekiwania, a my zaprojektujemy i przygotowujemy produkt, który je spełni.

Parametry mogą dotyczyć nie tylko typu, wymiarów produktu i rodzaju użytego surowca, ale także kolorów, a nawet nadruku umieszczonego na ostatecznym wyrobie. Staramy się maksymalnie dostosowywać naszą ofertę do oczekiwań zamawiających, gdyż wiemy, że nasze wyroby mogą być wykorzystywane w różnych branżach i w różnych celach. Wszystkie kwestie ustalimy wspólnie z klientem, zanim przystąpimy do pracy. Jesteśmy też otwarci na wszelkie sugestie dotyczące przebiegu współpracy. Zadowolenie klienta to nasz priorytet, więc postawa ta z pewnością nikogo nie będzie dziwić.


... w Lubaniu


I nie tylko! Lubań to tylko jedna z lokalizacji. Nasza siedziba znajduje się w Pilawie, jednakże nasze produkty oferujemy na terenie całego województwa mazowieckiego oraz dolnośląskiego, a także, w razie potrzeby, w pozostałych rejonach Polski. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły współpracy, a z chęcią przedstawimy Ci wszystkie informacje – na temat naszej działalności, naszych produktów, naszej lokalizacji i na wszystkie inne interesujące Cię tematy. Zapraszamy!

FOL-PLAST Zawadka Sp. z o.o. Sp. k.

Pilawa 08-440, Al. Wyzwolenia 2A

Powiększ mapę
zoom