Worki na śmieci i opakowania antystatyczne w Konstancinie-Jeziornie

Prezenty pod choinką w pięknych opakowaniach

Święta Bożego Narodzenia to mnóstwo jedzenia, mnóstwo prezentów, mnóstwo przygotowań, mnóstwo zakupów, mnóstwo zamieszania.... Ale niestety także mnóstwo śmieci! Tak duże wydarzenia wiążą się ze znacznie zwiększoną konsumpcją – zarówno produktów spożywczych, jak i należących do wszelkich innych kategorii. W domach, firmach i biurach błyskawicznie powstają tony śmieci – prawdziwa śmieciowa fala. Trzeba reagować szybko, by nie dać się nią zalać!


Śmieci po produktach spożywczych


Dużą grupę odpadów, które powstają w okresie przedświątecznym i świątecznym, stanowią opakowania po żywności. W tym czasie większość z nas robi ogromne zakupy, przygotowując się do wielkiego gotowania. Opakowania po mące, cukrze, mleku, maśle i jajach to pozostałości po pieczeniu świątecznych ciast, natomiast słoiki, foliowe torebki, pudełka i kartony to oznaka tego, że w kuchni powstaje wiele przepysznych potraw. Żeby pomieścić wszystkie te odpady, niezbędny będzie zapas worków na śmieci. A to dopiero początek...


Śmieci po świątecznych ozdobach oraz rozpakowanych prezentach


Te opakowania także mnożą się w przed świętami i w trakcie ich trwania. Pudełka po bombkach i lampkach, puszki po sztucznym śniegu, torby foliowe, w których w piwnicy przez cały rok czekały świąteczne ozdoby... A po świętach także mnóstwo porwanego i zgniecionego papieru do pakowania, wstążek, torebek i pudełek, w których czekały na nas pod choinką przepiękne prezenty. Niestety wszystkie te materiały, po tym jak dzielnie wykonały swoje zadanie, będą musiały trafić do śmieci. I znowu worki na śmieci okażą się niezbędne.


Worki na śmieci – zadbaj o porządek i ekologię


W zapas worków na śmieci warto zaopatrzyć się już przed świętami, by później móc na bieżąco ogarniać śmieciowy chaos. Istotne jest jednak, by w tym świątecznym pędzie nie zapomnieć o zasadach segregacji śmieci i każdy z powstających w domu odpadów umieszczać w odpowiednim worku czy pojemniku. Warto też robić wszystko, by maksymalnie ograniczyć powstawanie odpadów w tym szalenie konsumpcyjnym czasie. Będąc na zakupach można wybierać produkty w bardziej oszczędnych opakowaniach, można także wykorzystywać wielokrotnie niektóre z nich – np. tekturowe pudełka lub woreczki foliowe. Dzięki temu przedłużymy ich życie i sprawimy, że śmieciami staną się odrobinę później.


Konstancin-Jeziorna – worki na śmieci od producenta wyrobów foliowych


Co prawda w prywatnych domach (mamy nadzieję) nie powstanie aż tyle śmieci, by istniała konieczność hurtowego zamawiania worków na śmieci od producenta, to jednak przygotowujemy się na zwiększone zainteresowanie wyrobami foliowymi w najbliższym czasie. Firmy i instytucje działające w Konstancinie-Jeziornie zachęcamy do współpracy z nami w zakresie produkcji toreb foliowych, worków na śmieci, opakowań antystatycznych i innych wyrobów z folii. Wszystkim pozostałym życzymy natomiast, by nasze produkty służyły im niezawodnie w nadchodzących dniach!

FOL-PLAST Zawadka Sp. z o.o. Sp. k.

Pilawa 08-440, Al. Wyzwolenia 2A

Powiększ mapę
zoom