Worki na śmieci Opakowania antystatyczne Grójec

Duże skupiska ludzi to duża ilość produkowanych śmieci. Dlatego w każdym większym miejscu pracy, potrzebne są skuteczne metody pozbywania się odpadów z otoczenia. Najbardziej popularnym, a zarazem najskuteczniejszym sposobem w tym obszarze są worki na śmieci. Grójec jest jednym z miast, w którym nie będziesz mieć najmniejszych problemów z nabyciem tego rodzaju wyposażenia swojego biura, zakładu produkcyjnego czy domu mieszkalnego. Nasza firma zajmuje się również produkcją opakowań antystatycznych, które również będziesz mógł nabyć w Grójcu. Poznaj więcej szczegółów, poznaj firmę Fol-plast, poznaj treść niniejszego artykułu i pozwól się przekonać, że nasze worki na śmieci i opakowania antystatyczne spełnią Twoje oczekiwania. Czytaj dalej!


Wytrzymałe worki na śmieci, czyli jakie?


Worki na śmieci, które produkujemy w ramach działalności firmy skonstruowane są z najbardziej wytrzymałego materiału jakim jest folia polietylenowa (LDPE). Jakość tej folii potwierdzona jest wynikami badań, według których charakteryzuje się ona:


- wyjątkowo wysoką rozciągliwością (mierzy się ją poprzez ocenę przy jakiej sile folia ulega wydłużeniu, jak duże to wydłużenie jest i przy jakiej sile występuje zerwanie folii),


- dużą odpornością na przebicie (mierzy się ją metodą udarową – folia jest uderzana różnymi narzędziami, by ocenić przy jakich warunkach następuje jej rozdarcie).


Worki na śmieci dostępne w Grójcu wyprodukowane zostały z takiej właśnie wytrzymałej folii LDPE oraz w technologiach, które gwarantują najwyższą jakość i długą żywotność worków, a co za tym idzie skuteczne i bezproblemowe pozbycie się śmieci ze swojego biura, fabryki czy domu.
Opakowania antystatyczne – czemu powinieneś je mieć?


Jeśli jesteś producentem części elektronicznych albo też zajmujesz się ich składowaniem lub transportem, powinieneś wyposażyć się w opakowania antystatyczne. Grójec i jego oferta w tym zakresie może być ograniczona, dlatego proponujemy Ci ofertę Fol-plast. Produkujemy opakowania antystatyczne, które:


- stanowią bezpieczne środowisko dla elektroniki (nie powodują kumulacji ładunków i elektryzowania),


- chronią przed wilgocią, która mogłaby zaszkodzić sprzętowi, zapobiega pojawianiu się rdzy, etc


Nasze opakowania antystatyczne są z powodzeniem wykorzystywane w branżach takich jak:


- medyczna,

- motoryzacyjna,

- militaria,

- budownictwo.


Jesteśmy elastyczni, dlatego dostosowujemy parametry opakowań do preferencji naszych klientów. Zarówno worki na śmieci jak również opakowania antystatyczne produkujemy na indywidualne zamówienia oferując różne wersje kolorystyczne produktów z naszej oferty. Proces produkcji odbywa się w rewelacyjnie wyposażonym parku maszynowym, co pozwala nam na produkcję najwyższych standardów.


W naszej działalności niezwykle istotne są aspekty ekologiczne – zajmujemy się również recyklingiem odpadów z tworzyw sztucznych. Korzystając z naszych usług przyczyniasz się zatem do wsparcia ochrony środowiska, która stanowi ważny element naszej działalności. W razie jakichkolwiek pytań, służymy poradą. Zadzwoń: 025 685 67 31 lub napisz: biuro@fol-plast.com Czekamy na Twoje zamówienia!

FOL-PLAST Zawadka Sp. z o.o. Sp. k.

Pilawa 08-440, Al. Wyzwolenia 2A

Powiększ mapę
zoom